Interruptor miniatura Mutai CMTB1-63 3P MCB
Detalls del producte
L'interruptor miniatura CMTB1-63 pot protegir el dispositiu de curtcircuits i sobrecàrregues, i també es pot utilitzar per a transferències i conversions poc freqüents del sistema d'alimentació. L'interruptor miniatura té una estructura avançada, un rendiment fiable, una alta capacitat de trencament, un aspecte elegant, etc. La carcassa i les peces estan fabricades amb materials que ofereixen resistència a l'impacte i fortes propietats ignífugues.
| Nom del producte | Interruptor miniatura MCB |
| Núm. de model | CMTB1-63 3P |
| Estàndard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Corrent nominal In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonesos | 3P |
| Tensió nominal Ue (V) | 400/415V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | CD |
| Color | Blanc + vermell |
| Servei | OEM i ODM |
Corba
Polonesos
Avantatge
1. Amb una mida petita i compacta, fàcil d'instal·lar
2. Característica de curt corrent, sobrecàrrega, alta capacitat de trencament
3. poden proporcionar una protecció fiable contra fallades elèctriques i s'han provat per complir amb els estàndards de seguretat internacionals.
Aplicació
Els productes MCB s'utilitzen àmpliament en edificis, residències, aplicacions industrials i transmissió d'energia elèctrica.
Altres
Embalatge
4 unitats per caixa interior, 60 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercat Principal
Orient Mitjà, Àfrica, Sud-est asiàtic, Sud-amèrica, mercat rus.
Per què escollir-nos?
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













