Interruptor miniatura Mutai CMTB1-63 4P corba C Mcb
Detalls del producte
L'interruptor miniatura CMTB1-63 ofereix protecció contra curtcircuits i sobrecàrregues, i també es pot utilitzar per a transferències i conversions de sistemes d'alimentació poc freqüents. Amb un disseny estructural avançat, un rendiment fiable, una alta capacitat de trencament i un aspecte elegant, l'interruptor miniatura és un producte de primera qualitat. La seva carcassa i les seves peces estan construïdes amb materials amb una forta resistència a l'impacte i propietats ignífugues.
| Nom del producte | MCB |
| Núm. de model | CMTB1-63 4P |
| Estàndard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Corrent nominal In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonesos | 4P |
| Tensió nominal Ue (V) | 400/415V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 3000A/4500A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | C |
| Color | Blanc + vermell |
| Servei | OEM i ODM |
Corba
Polonesos
Avantatge
1. Protecció dels circuits contra el corrent de curtcircuit
2. Protecció dels circuits contra la sobrecàrrega
3. Bon disseny i fàcil d'instal·lar
Aplicació
El MCB s'utilitza àmpliament en edificis, residències, aplicacions industrials, transmissió d'energia elèctrica, etc.
Altres
Embalatge
3 unitats per caixa interior, 60 unitats per caixa exterior.
Dimensió per caixa exterior: 22 * 8,2 * 8 cm
Mercat Principal
Orient Mitjà, Àfrica, Sud-est asiàtic, Amèrica del Sud, mercat rus... etc.
Q i C
Els MCB han estat certificats per certificats internacionals com ara CCC, CE i CB, i estan avalats pels certificats de sistemes de gestió ISO 9001 i ISO 14001.
Per què escollir-nos?
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













