Interruptor automàtic de corrent residual MUTAI CMTB1LE-63 4P RCBO
Detalls del producte
L'interruptor diferencial CMTB1LE-63 pot protegir les persones i l'energia de descàrregues elèctriques, curtcircuits i sobrecàrregues. L'interruptor diferencial s'utilitza principalment en edificis comercials i residencials,
Compleix amb la norma IEC61009-1.
| Nom del producte | Interruptor de circuit operat per corrent residual |
| Núm. de model | CMTB1LE-63 4P |
| Estàndard | IEC61009-1 |
| Corrent nominal In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonesos | 4P |
| Tensió nominal Ue (V) | 400V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | C o D |
| Corrent residual nominal de funcionament In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Corba
Dimensió del contorn i instal·lació (mm)
Avantatge
1. Protecció del corrent de curtcircuit i del corrent de sobrecàrrega
2. Protecció contra descàrregues elèctriques: un interruptor diferencial detecta i interromp les fallades elèctriques causades per fuites de corrent a terra, evitant descàrregues elèctriques i electrocució.
3. Temps de resposta ràpid: aquests interruptors estan dissenyats per disparar-se ràpidament, sovint en una fracció de segon, quan es detecta una fallada elèctrica.
Polonesos
Aplicació
Els interruptors automàtics miniatura MCB són professionals i àmpliament utilitzats en edificis, residències, aplicacions industrials i transmissió d'energia elèctrica.
Altres
Embalatge
1 unitat per caixa interior, 20 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercat Principal
MUTAI Electric té especial èmfasi en servir els mercats de l'Orient Mitjà, Àfrica, el sud-est asiàtic, Amèrica del Sud i Rússia, etc.
Per què escollir-nos?
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












