Interruptor miniatura CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB
Detalls del producte
L'interruptor miniatura CMTB1-63 té una funció de protecció contra curtcircuits i sobrecàrregues, i també es pot utilitzar com a transferència i conversió poc freqüent del sistema d'alimentació. L'interruptor miniatura té característiques d'estructura avançada, rendiment fiable, alta capacitat de trencament, aspecte elegant, etc. La carcassa i les peces estan fetes de material amb resistència a l'impacte i una forta característica ignífuga.
| Nom del producte | MCB |
| Núm. de model | CMTB1-63 1P |
| Estàndard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Corrent nominal In (A) | 1-63A |
| Polonesos | 1P |
| Tensió nominal Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | Tipus C o tipus D |
| Color | Blanc |
| Servei | OEM i ODM |
Corba
Polonesos
Avantatge
1. Protecció dels circuits contra el corrent de curtcircuit
2. Protecció dels circuits contra la sobrecàrrega de corrent
3. Bon disseny i fàcil d'instal·lar
Aplicació
Els interruptors miniatura MCB s'utilitzen àmpliament en edificis, residències, aplicacions industrials, transmissió d'energia elèctrica, etc.
Altres
Embalatge
12 unitats per caixa interior, 240 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercat Principal
Orient Mitjà, Àfrica, Sud-est asiàtic, Amèrica del Sud, mercat rus... etc.
Per què escollir-nos?
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













