Interruptor miniatura Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A Mcb
Detalls del producte
L'interruptor miniatura CMTB1-63 ofereix protecció contra curtcircuits i sobrecàrregues, i també es pot utilitzar per a transferències i conversions de sistemes d'alimentació poc freqüents. L'interruptor miniatura té un disseny estructural avançat, un rendiment fiable, una alta capacitat de trencament i un aspecte elegant. La seva carcassa i peces estan construïdes amb materials amb una forta resistència a l'impacte i propietats ignífugues.
El MCB està dissenyat per complir amb les normes IEC/EN60898-1 i es pot utilitzar en sistemes de CA de 50/60 Hz amb tensions nominals de 230 V/240 V/400 V/415 V. Té un corrent nominal màxim de 63 A i és adequat per a aplicacions que requereixen corrents inferiors a aquest límit.
| Nom del producte | MCB |
| Núm. de model | CMTB1-63 2P |
| Estàndard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Corrent nominal In (A) | 1A-63A |
| Polonesos | 2P |
| Tensió nominal Ue (V) | 400/415V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 3000A/4500A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | C |
| Color | Blanc |
| Servei | OEM i ODM |
Corba
Polonesos
Avantatge
1. Protecció dels circuits contra el corrent de curtcircuit
2. Protecció dels circuits contra la sobrecàrrega de corrent
3. Bon disseny i fàcil d'instal·lar
Aplicació
Els interruptors automàtics miniatura MCB són professionals i àmpliament utilitzats en edificis, residències, aplicacions industrials i transmissió d'energia elèctrica.
Altres
Embalatge
6 unitats per caixa interior, 120 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercat Principal
Els nostres principals mercats es troben en regions com l'Orient Mitjà, Àfrica, el sud-est asiàtic, Amèrica del Sud, el mercat rus... etc.
Per què escollir-nos?
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













