Interruptor miniatura Mcb d'alta capacitat de trencament CMTB1-63H 4P
Detalls del producte
L'interruptor miniatura CMTB1-63 pot protegir el corrent contra curtcircuits i sobrecàrregues, i també es pot utilitzar com a transferència i conversió poc freqüent del sistema d'alimentació. L'interruptor miniatura és un component essencial de qualsevol sistema elèctric, que proporciona una protecció fiable contra els riscos elèctrics i garanteix el funcionament segur i eficient dels circuits i dispositius elèctrics.
| Nom del producte | Interruptor miniatura MCB |
| Núm. de model | CMTB1-63 4P |
| Estàndard | IEC60898-1 |
| Certificat | CE |
| Corrent nominal In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonesos | 4P |
| Tensió nominal Ue (V) | 400/415V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 6000A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | CD |
| Color | blanc i gris |
| Servei | OEM i ODM |
Polonesos
Aplicació
Els interruptors automàtics miniatura MCB són professionals i àmpliament utilitzats en edificis, residències, aplicacions industrials i transmissió d'energia elèctrica.
Avantatge
1. Protecció dels circuits contra el corrent de curtcircuit
2. Protecció dels circuits contra la sobrecàrrega de corrent
3. Alta capacitat de trencament
4. Bon disseny i fàcil d'instal·lar
Altres
Embalatge
3 unitats per caixa interior, 60 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Q i C
Mutai està qualificada amb els certificats de sistemes de gestió ISO 9001, ISO 14001, i els productes superen els certificats CCC, CE, CB, etc.
Mercat Principal
Els productes són ben rebuts pels clients, especialment a l'Orient Mitjà, Àfrica, el sud-est asiàtic, Amèrica del Sud i el mercat rus.
1. Productes principals: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, contactor... etc.
2. Cadena industrial completada des de la producció de components fins al muntatge complet dels productes, les proves i el control rutinari.
3. Amb els certificats del sistema de gestió ISO 9001 i ISO 14001, els productes estan qualificats pels certificats internacionals CCC, CE i CB.
4. Equip tècnic professional, pot proporcionar servei OEM i ODM, pot subministrar preus competitius.
5. Temps de lliurament ràpid i bon servei postvenda.
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













