Interruptor automàtic de corrent residual MUTAI CMTB1LE-63 2P RCBO
Detalls del producte
El RCBO protegeix contra els perills de descàrrega elèctrica i incendis causats per defectes a terra i sobrecorrents. Detecta i interromp les fuites de corrent a terra, comunament conegudes com a corrents residuals, que poden produir-se a causa d'un cablejat defectuós, aïllament danyat o equips elèctrics defectuosos. A més, també protegeix contra els sobrecorrents, que poden ser causats per curtcircuits o circuits sobrecarregats.
Els interruptors diferencials (RCBO) s'utilitzen habitualment en edificis residencials i comercials, així com en aplicacions industrials. Són particularment útils en situacions on es requereix protecció de circuits individuals, com ara cuines, banys i altres zones on és probable que els equips elèctrics entrin en contacte amb l'aigua.
| Nom del producte | Interruptor de circuit operat per corrent residual RCBO |
| Núm. de model | CMTB1LE-63 2P |
| Estàndard | IEC61009-1 |
| Corrent nominal In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonesos | 2P |
| Tensió nominal Ue (V) | 230V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | CD |
| Corrent residual nominal de funcionament In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Corba
Dimensió del contorn i instal·lació (mm)
Avantatge
1. Protecció dels circuits contra el corrent de curtcircuit
2. Protecció dels circuits contra la sobrecàrrega de corrent
3. Protecció de la protecció de fuites a terra
Polonesos
Aplicació
El MCB s'utilitza àmpliament en edificis, residències, aplicacions industrials i transmissió d'energia elèctrica.
Altres
Embalatge
3 unitats per caixa interior, 60 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercat Principal
Orient Mitjà, Àfrica, Sud-est asiàtic, Amèrica del Sud, mercat rus... etc.
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












