Interruptor automàtic de corrent residual MUTAI CMTB1LE-63 1P N RCBO
Detalls del producte
L'interruptor diferencial CMTB1LE-63 pot protegir les persones i l'energia de descàrregues elèctriques, curtcircuits i sobrecàrregues. L'interruptor diferencial s'utilitza principalment en edificis comercials i residencials. Compleix amb la norma IEC61009-1.
El CMTB1LE-63 RCBO és aplicable per a AC50/60HZ, tensió nominal de 230V/240V/400V/415V i corrent nominal de fins a 63A.
| Nom del producte | RCBO |
| Núm. de model | CMTB1LE-63 1P+N |
| Estàndard | IEC61009-1 |
| Corrent nominal In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Polonesos | 1P+N |
| Tensió nominal Ue (V) | 230V |
| Freqüència nominal | CA 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Tensió nominal resistent a impulsos Uimp | 4000V |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +40 ℃ |
| Tipus d'alliberament instantani | CD |
| Corrent residual nominal de funcionament In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Corba
Dimensió del contorn i instal·lació (mm)
Avantatge
1. Protecció dels circuits contra curtcircuits, sobrecàrregues i fuites a terra
2. Fàcil instal·lació: els interruptors de corrent residual es poden instal·lar en qualsevol panell d'interruptors o caixa elèctrica, cosa que facilita la instal·lació.
3. Sensibilitat: Poden detectar fins i tot petites quantitats de fuites de corrent a terra
Polonesos
Aplicació
Els interruptors automàtics miniatura MCB són professionals i àmpliament utilitzats en edificis, residències, aplicacions industrials i transmissió d'energia elèctrica.
Altres
Embalatge
4 unitats per caixa interior, 80 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Mercat Principal
MUTAI Electric se centra en el mercat de l'Orient Mitjà, Àfrica, el sud-est asiàtic, Amèrica del Sud i Rússia.
Per què escollir-nos?
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












