Interruptor miniatura MCB solar CMTB1-63DC 4P DC
Detalls del producte
L'interruptor miniatura MCB de CC CMTB1-63 pot protegir els aparells elèctrics i altres equips de càrrega de problemes de sobrecàrrega i curtcircuit, i protegir la seguretat del circuit. La majoria dels MCB de CC utilitzen alguns sistemes de corrent continu com ara energia nova, energia solar fotovoltaica, etc. Els estats de tensió del MCB de CC són generalment de 12V a 1000V de CC, i el corrent nominal pot arribar fins a 63A.
| Estàndard | IEC/EN 60947-2 |
| Corrent nominal In (A) | 1A - 63A |
| Polonesos | 4P |
| Tensió nominal Ue (V) | 1000V |
| Freqüència nominal | 50/60 Hz |
| Capacitat nominal de curtcircuit Icn | 6000A |
| Temperatura ambient | -20 ℃ ~ +70 ℃ |
| Tipus de corba | C. |
| grau de contaminació | 3 |
| Altitud | ≤ 2000 m |
| Capacitat màxima de cablejat | 25 m² |
| Instal·lació | Carril DIN de 35 mm |
| Tipus de línia entrant | Superior |
Avantatge
1. Protecció dels circuits contra el corrent de curtcircuit
2. Protecció dels circuits contra la sobrecàrrega de corrent
3. Alta capacitat de trencament
4. Bon disseny i fàcil d'instal·lar
Polonesos
Aplicació
Els interruptors automàtics miniatura MCB de CC s'utilitzen àmpliament en alguns sistemes de corrent continu com ara les noves energies, la solar fotovoltaica, etc.
Altres
Embalatge
3 unitats per caixa interior, 60 unitats per caixa exterior.
Dimensions per caixa exterior: 41 * 21,5 * 41,5 cm
Q i C
Amb certificats de sistemes de gestió ISO 9001 i ISO 14001, els productes estan qualificats per certificats internacionals CCC, CE i CB.
Mercat Principal
MUTAI Electric se centra en el mercat de l'Orient Mitjà, Àfrica, el sud-est asiàtic, Amèrica del Sud i Rússia.
Per què escollir-nos?
Telèfon: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








